image

3 жовтня 2018 року в обласній раді відбулася урочиста зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка та заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Романової з освітянами Чернігівщини, яких удостоєно почесного звання лауреатів обласної Премії імені Софії Русової та Премії імені Георгія Вороного.

Цю премію вручають педагогам, які стали переможцями та лауреатами конкурсів професійної майстерності, авторам навчально-методичних посібників, учителям, які підготували переможців та призерів обласних конкурсів та олімпіад з базових дисциплін

&nb ... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 27.10.2018 | Коментарі (0)

Вітаю учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури з новими перемогами: Коваленко Дарію з дипломом ІІ ступеня, Приходько Оксану з дипломом ІІІ ступеня. Молодці, дівчата! Так тримати! Ваша наполегливість і цілеспрямованість у вивченні рідної мови принесе вам ще багато нових перемог, можливостей та вражень.

Переглядів: 13 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 11.02.2018 | Коментарі (0)

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів розпочався 10 січня олімпіадою з української мови і літератури, у якій взяли участь 157 учнів 8 – 11 класів навчальних закладів області. Серед учасників і троє учнів Дігтярівського навчально-виховного комплексу (Ясинський Г., Коваленко Д. та Приходько О.) Урочисте відкриття ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад відбулося в ліцеї № 15 м. Чернігова Протягом чотирьох годин учасники олімпіади виконували завдання, укладені з урахуванням компетентнісного підходу в умовах формування Нової української школи.

Переглядів: 13 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 13.01.2018 | Коментарі (0)

5 січня 2018 року 24 учні Новгород-Сіверського району (серед них і шість наших школярів) мали можливість відвідати Чернігівський обласний філармонійний центр і подивитися виставу «Синдбад. Невідома історія». Вистава вразила школярів оригінальністю постановки, яскравістю костюмів та декорацій, музичним супроводом, а головне - бездоганною грою акторів. Купу позитивних емоцій і вражень повезуть діти до своїх навчальних закладів та домівок. Вдячні всім організаторам цієї поїздки. Веселого Різдва!
Переглядів: 13 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 07.01.2018 | Коментарі (0)

26 листопада 2017 року відбувся ІІ (районний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Команда учнів Дігтярівського навчально-виховного комплексу складалася з 11 учасників, 6 з них вибороли призові місця. Вітаємо Ясинського Геннадія (8 кл.), Коваленко Дарію (9 кл.), Приходько Оксану (10 кл.), Єрко Катерину (11 кл.) із І місцем, Воробей Анну (7 кл.) та Зевако Євгенію (10 кл.) – із ІІ місцем. Коваленко Дарія буде буде представляти район на обласному етапі. Бажаємо всім переможцям і учасникам успіхів, творчих злетів. Любіть українську мову, шануйте і плекайте її!
Переглядів: 16 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 27.11.2017 | Коментарі (0)

19 листопада відбувся районний етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учні Дігтярівського навчально-виховного комплексу вже котрий рік виборюють призові місця у найскладнішому, на їх думку, творчому конкурсі. Із семи учасників у нас шість переможців: І місця посіли Коваленко Дарія (9 кл.), Зевако Євгенія (10 кл.), Єрко Катерина (11 кл.), ІІ місце зайняла Приходько Оксана (10 кл.), ІІІ – Воробей Анна (7 кл.) та Ясинський Геннадій (8 кл.). Представляти район на обласному етапі будуть Коваленко Дарія та Єрко Катерина. Вітаю всіх учасників з перемогою!
Переглядів: 11 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

9 листопада Україна відзначала День української писемності та мови. У нашому навчальному закладі з нагоди цього державного свята відбулася урочиста лінійка. Також учні 9-11 класів долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Девіз цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Тема диктанту – «Наші пісні». Наші школярі та вчителі не тільки перевірили свої знання орфографії, пунктуації та інших правил української мови, але й продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.
Переглядів: 8 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

4 жовтня розпочалися учнівські предметні олімпіади. Першою стартувала олімпіада з української мови та літератури. І місця зайняли Ясинський Геннадій (8 кл.), Коваленко Дарія (9 кл.), Приходько Оксана (10 кл.), ІІ місця посіли Зевако Євгенія (10 кл.) та Єрко Катерина (11 кл.), а ІІІ – Кисіль Христина (9 кл.). Вітаю всіх учасників і бажаю нових перемог!
Переглядів: 12 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

Канікули – час для відпочинку та розваг, а ще – для пізнання і духовного зростання. Провести цей час із користю для себе вирішили учні нашого навчального закладу. Дев’ятикласники із вчителем української мови та літератури Коваленко Н.П. побували в музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» і поповнили свої знання про славнозвісну пам’ятку, яку нещодавно вивчали.
Переглядів: 17 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

9 листопада 2015 року учні 8-11 класів Дігтярівського навчально-виховного комплексу приєдналися до акції "Всеукраїнський диктант національної єдності".

Диктант національної єдності - це акція, яку Національна радіокомпанія України започаткувала  2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту і з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову.

Учні нашого закладу вже вдруге беруть участь у такій акції, що свідчить про єдність з усіма, хто шанує рідне слово і хоче, щоб українці спілкувалися своєю рідною мовою.

Переглядів: 9 | Додав: kovalenkonatasha | Дата: 12.11.2015 | Коментарі (0)

1 2 »