П`ятниця, 29.03.2024, 09:20

Головна » 2016 » Квітень » 20

Нещодавно закінчився національний етап ІХ Міжнародного екологічного конкурсу «Смачно, корисно, барвисто». Учениця 2 класу Коваленко Поліна (керівник Нагорна М.І.) в номінації «Ода овочу» посіла І місце. Учні 6 класу Малай Олег, Ясинський Геннадій у номінації «Мініатюра «Елітне здоров’я» також посіли І місця, а Тимошенко Аліна – ІІІ (керівник Зевако Т.М.).
У номінації «Лялька з шухляди на кухні» вихованка дитячого садка «Віночок» Литвиненко Ірина отримала ІІІ місце (керівник Сергієнко І.Ф.). Роботи учнів, які зайняли перші місця, направлені для участі в заключному  етапі в Польщі.

Переглядів: 261 | Додав: annet | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

Вітаємо ученицю 7 класу Коваленко Дарію з перемогою на заключному етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Даша отримала диплом ІІІ ступеня.

Переглядів: 303 | Додав: annet | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

З 04 по 08 квітня 2016 року у Дігтярівському навчально-виховному комплексі проходила акція «Приєднайся до Дня Довкілля – посади калину», організатором якої стала вчитель біології та географії  Н.І. Андрушко. В акції взяли участь учні 8 – 11 класів.
У рамках акції було проведено конкурс малюнків для учнів початкових класів, переможцями якого стали Коваленко Поліна (2 клас) та Резніков Матвій (4 клас).
Для учнів 5 – 8 класів проведено вікторину «У світі рослин».
З метою патріотичного виховання учні посадили 23 кущі калини. Було пройдено всі етапи роботи: вибір місця посадки, викопування ям, розташування в них саджанців, полив та безпосередньо закопування кущів. Насамперед, учитель провела з учнями інструктаж з техніки безпеки.
Учні із задоволенням взяли участь у висаджуванні калини, адже випускники залишать по собі добру згадку. Пройде час, і вони будуть відвідувати висаджену власноруч калинову алею та з приємністю ... Читати далі »

Переглядів: 319 | Додав: annet | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

З 24 по 26 березня 2016 року у Києві тривав заключний етап Міжнародного конкурсу українознавства. З Чернігівської області організатори конкурсу відібрали всього 2 роботи, в тому числі й наукову роботу учениці 11 класу Чмихун Діана. Діана представляла своє дослідження з теми «Мовні особливості говірок сіл Кірове, Дігтярівка, Горбове, Юхнове Новгород-Сіверського району в тексті «Слова о полку Ігоревім», мета якого - виявлення фонетичних, лексичних, морфологічних, фразеологічних паралелей говірок сіл Кірове, Дігтярівка, Горбове, Юхнове Новгород-Сіверського району з мовою тексту давньоруської пам’ятки  «Слово о полку Ігоревім». Її робота викликала інтерес у науковців. Діана отримала диплом учасника заключного етапу конкурсу, а її науковий керівник Бодяко Л.В. - подяку Київського Науково-дослідного інституту українознавства.

Переглядів: 317 | Додав: annet | Дата: 20.04.2016 | Коментарі (0)

«  Квітень 2016  »